12.03.2019

Moja przygoda w muzeum / Konkurs / Edycja 41. / zmiany w Regulaminie

na prace czekamy do 30 kwietnia 2019

fot. MNP

D. Pelko (7 lat), Kociak uciekajacy przed potworami, 2018 (Nagroda)

Już po raz 41. zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Moja przygoda w muzeum. Temat tegorocznej edycji brzmi Gracje-kreacje

Chyba każdy z nas przywiązuje wagę do stroju. Nie raz dręczy nas dylemat – jak się ubrać, by podkreślić swój wdzięk, by nie czuć się skrępowanym, by strój dostosować do sytuacji i – o zgrozo! – by wszystko do siebie pasowało. Niewątpliwie, dobrze się ubrać to duże wyzwanie. A gdyby tak zostać stylistą i pomóc postaciom z galerii sztuki odświeżyć swój image, podążyć za modą, przebrać czy ubrać się? Jak mówią dzieje sztuki, kreacją może być wszystko, nawet strój Adama i Ewy…

Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres Działu Edukacji Muzeum Narodowego w Poznaniu. Termin ich nadsyłania mija 30 kwietnia 2019 roku.

W roku 2019 do udziału w konkursie zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością intelektualną, których prace będą oceniane w ramach osobnej kategorii, bez podziału na grupy wiekowe. 

Prosimy zwrócić uwagę na ważną zmianę w Regulaminie konkursu: do pracy konieczne jest dołączenie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia do konkursu, podpisanej przez osobę zgłaszającą.

Wzór karty zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne są na podstronie konkursu Moja przygoda w muzeum

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Działu Edukacji Muzeum Narodowego w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 9, 61-745 Poznań, tel. 61 85 68 136.